Powiększ fontfont bazowy
Przejdź do treści

Spotkanie informacyjne „FIO Mazowsze Lokalnie”

1 lutego 2016 • Michał Lichota

Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL w Warszawie we współpracy z Miejsko – Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Lipsku, serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące Konkursu „FIO Mazowsze Lokalnie”.

Głównym celem programu jest wsparcie działań, które inicjują współpracę mieszkańców Mazowsza na rzecz dobra wspólnego. W ramach konkursu, przewidywane jest przyznanie mikrodotacji na projekty, dla młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i samopomocowych z terenu województwa mazowieckiego, w wysokości do 5 tysięcy złotych.

Termin składania wniosków na inicjatywy oddolne upływa 19 lutego br., dla młodych organizacji pozarządowych – 28 marca br.

Organizatorem Konkursu jest Fundacja Fundusz Współpracy, wspólnie ze Stowarzyszeniem BORIS i Stowarzyszeniem Europa i My.

Podczas spotkania informacyjnego dla potencjalnych wnioskodawców mikrodotacji, na terenie gminy Lipsko, Ambasador „FIO Mazowsze Lokalnie” przedstawi zasady konkursu i regulamin oraz udzieli informacji przydatnych podczas przygotowywania wniosku konkursowego.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 8 lutego 2016 roku (poniedziałek), o godzinie 13.30, w sali konferencyjnej w Urzędzie Miasta i Gminy w Lipsku przy ulicy 1 Maja 2.

Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej przyjęło funkcję Ambasadora FIO Mazowsze Lokalnie i promuje program, m.in.na terenie powiatu lipskiego.

Więcej informacji o programie można znaleźć na stronie www.mazowszelokalnie.pl

Kategorie: Aktualności